Zespół
Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych specjalistów.

Łukasz Kasiniak
Dyrektor Zarządzający w Klinice Małżeńskiej oraz Prezes Małopolskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Absolwent prawa.
Interim manager z kilkuletnim doświadczeniem. Odbył szkolenie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce: Podstawy Księgowości. Pasjonat mediacji i uczestnik szkoleń z mediacji sądowej. Posiada ponad trzyletnie doświadczenie w jednostce samorządowej w dziale o charakterze finansowo-prawnym. Od 2009 roku lider regionalnego projektu Fundacji Rodzin Pełna Chata. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.
Kontakt w sprawach administracyjnych: l.kasiniak@klinikauzaleznien.pl

Marcin Konik-Korn
Dyrektor ds. Rozwoju w Małopolskim Centrum Psychoterapii w Krakowie. Manager skupiony na innowacjach.
Przedsiębiorca od czasów studiów. Najchętniej angażuje się w high-endowych niszach rynkowych. Uczestnik prestiżowej Virgin Academy i wielu szkoleń z zakresu sprzedaży, e-biznesu, komunikacji i negocjacji. Traktuje przedsiębiorczość jako powołanie. Wolontariusz Fundacji FIGIS. Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego. Zwolennik austriackiej szkoły ekonomii.
Kontakt w sprawach współpracy reklamowej i rozwoju: m.konikkorn@klinikauzaleznien.pl

Michał Piekara
Pomysłodawca i Audytor Kliniki Małżeńskiej. Czuwa nad realizacją misji, do jakiej została powołana Klinika, a która wyraża się w mottcie: Rozwiązujemy problemy, nie związki.
Aktualnie nie prowadzi psychoterapii. Ukończył certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 3-letnie Studium Psychoterapii w nurcie systemowym w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Kształci się również w The Gottman Relationship Institute (Seatle, USA), najbardziej wyspecjalizowanym ośrodku terapii par na świecie, realizując certyfikowany kurs Couples Therapy. A Research-Based Approach.
Jest autorem licznych artykułów oraz audycji radiowych i telewizyjnych poświęconych tematyce budowania trwałych związków. Prowadzi konferencje oraz warsztaty w Polsce i zagranicą. Jest autorem kilku książek, w tym bestsellerowej “Razem przez życie. Przewodnik dla małżeństw, które pragną zwyciężać”.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec szóstki dzieci.

Katarzyna Przybylska
Dyrektor Merytoryczny w Klinice Małżeńskiej. Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka 4-letniego Kursu Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Kursu Psychoterapii w Szpitalu im. J. Babińskiego. Ukończyła całościowy kurs terapii krótkoterminowej w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie, a także szkolenia z zakresu komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem procesów komunikacji w rodzinie.
W swojej praktyce łączy myślenie psychodynamiczne i systemowe. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalu im. J. Babińskiego na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, w gabinecie prywatnym, w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ośrodkach pomocy społecznej oraz placówkach dla osób chorujących onkologicznie, niewidomych i in. Jest trenerem warsztatów grupowych.
Swoje zainteresowania zawodowe oprócz psychoterapii, skupia wokół aspektów rodzicielstwa i umiejętności lepszego porozumiewania się z innymi, szczególnie w sytuacjach trudnych emocjonalnie. Prowadzi autorskie warsztaty i treningi dla rodziców, opiekunów i wychowawców mające na celu świadome budowanie i kształtowanie relacji z dzieckiem. Obszarem szczególnych zainteresowań jest okres powstawania więzi między rodzicami a dzieckiem, od narodzin do pierwszych lat życia. Jest trenerem Wideotreningu Komunikacji i Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (akredytacja MEN).
Kontakt w sprawach dotyczących terapii:
klinkamalzenska@gmail.com

Agnieszka Boisse
Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Psychoterapeutka małżeństw oraz osób indywidualnych.
Absolwentka studiów magisterskich kierunku Psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 4-letnie całościowe Studium Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.
Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z rodzinami, prowadzi także psychoterapię par i małżeństw oraz terapię indywidualną.
Od 5 lat pracuje w Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej dla Dziewcząt. Od 2011 roku współpracuje z Ośrodkiem Poradnictwa i Terapii Rodzin w Krakowie. Prowadzi również warsztaty edukacyjne dla rodziców w ramach projektu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Cezary Sękalski
Psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Doktor teologii duchowości i psychoterapeuta małżeński (w trakcie szkolenia w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne dla szkoleń w psychoterapii).
W latach 90. XX wieku rozpoczął współpracę z jezuickimi domami rekolekcyjnymi, w których najpierw przeszedł odpowiednie szkolenie (z elementami superwizji) a następnie pełnił posługę kierownika duchowego w ramach Ćwiczeń ignacjańskich.
W 2003 roku obronił doktorat, a o jego pracy jeden z recenzentów napisał: „autorowi udało się ukazać nowe możliwości, jakie kryją się w rekolekcjach ignacjańskich interpretowanych w kluczu psychologicznym i psychoterapeutycznym…”.
Wykładał m.in. duchowość małżeńską, a od wielu lat jest wykładowcą Podyplomowego Studium Duchowości Katolickiej na KUL, gdzie m.in. prowadzi warsztaty z duchowości codziennej aktywności.
Wielokrotnie prowadził sesje weekendowe dla małżeństw i narzeczonych pod hasłem „Małżeństwo – powołanie czy przypadek? Duchowe fundamenty miłości małżeńskiej” (która została wydana w formacie MP3). Jest autorem wielu artykułów i książek m.in. „Przepisu na miłość. Poradnika duchowego dla początkujących i zaawansowanych” i wywiadu-rzeki z psychiatrą i doradcą małżeńskim dr Elżbietą Sujak.
Prywatnie małżonek z kilkunastoletnim stażem, a od niedawna żeglarz jachtowy.

Ewa Stańczak-Maryniak
Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Posiada duże doświadczenie zawodowe w zakresie terapii małżeńskiej i rodzinnej.
Od 5 lat pracuje na Oddziale Psychiatrycznym Dziennego Pobytu w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, oraz rodzinną w ujęciu systemowym.
W styczniu 2008 ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od lutego 2008 do grudnia 2010 pracowała jako psycholog w świetlicy terapeutycznej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wadowicach, gdzie zajmowała się terapią grupową i indywidualną oraz prowadziła konsultacje rodzinne.
W lipcu 2009 ukończyła kurs Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej prowadzony przez Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychoanalitycznej. W kwietniu 2010 warsztaty przygotowujące do pracy z rodzicami dzieci z ADHD. W listopadzie 2012 prowadziła warsztaty „Jak radzić sobie ze śmiercią chorego” na III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej: Pielęgniarstwo w mukowiscydozie – opieka paliatywna.
W czerwcu 2013 ukończyła certyfikowane przez PTP 4-letnie Studium Psychologii w nurcie systemowym prowadzone przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie. W październiku 2013 odbyła warsztaty z zakresu terapii uzależnień.
Obecnie uczestniczy w projekcie badawczym „ALICJA” prowadzonym przez Polską Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych , mającym na celu. zdiagnozowanie populacji dzieci w wieku 7-10 lat, w kierunku występowania zaburzeń typu FASD, oraz zaburzeń ze spektrum FASD.

Katarzyna Dewera
Psychoterapeuta i psycholog, w trakcie szkolenia z psychoterapii psychoanalitycznej przy Szpitalu im. dr.
J. Babińskiego w Krakowie. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i dwóch uczelni wyższych w
USA: Montclair State University (College of Humanities and Social Sciences, Department of Psychology,
BA in Psychology) i Rutgers State University (School of Social Work, Master Degree in Social Work,
MSW). Posiada doświadczenie w Polsce i za granicą. W USA pracowała między innymi w akademickiej
poradni psychologicznej dla studentów i pracowników naukowych w Centenary College, w placówce
rządowej VNA pracując z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnymi i z chorobami
nieuleczalnymi, zarządzała placówką dzienną dla seniorów i weteranów w Catholic Charities of USA.
Uzyskała certyfikat stanowy jako School Social Worker dzięki któremu pracowała dla kuratorium
oświaty w stanie NJ, jako członek grupy ewaluacyjnej dla dzieci szkolnych z zaburzeniami
emocjonalnymi, a także z trudnościami w nauce. Doświadczenie z Polski to między innymi roczny staż
na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu im. Babińskiego oraz jako psychoterapeuta w Małopolskim
Centrum Psychoterapii – Klinika Małżeńska prowadząc terapię indywidualną, par i małżeńską w języku
polskim i angielskim. Pracuje pod stałą superwizją. Jest również nauczycielem psychologii w języku
angielskim w szkole międzynarodowej z programem IB w Krakowie. Posiada szerokie doświadczenie w
pracy z pacjentami z różnych grup etnicznych i kulturowych. Uczestnik wielu konferencji, warsztatów i
szkoleń podyplomowych w USA i w Polsce.

Agata Wójtowicz
Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Specjalista
Psychoterapii Uzależnień, certyfikat PARPA nr 1534. Ukończyła Studium Psychoterapii
Uzależnień przy MOSTU w Krakowie, a także szkolenie z zakresu Krótkoterminowej
Terapii Par.
Obecnie w trakcie całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Fundację
Rozwoju Terapii Rodzin, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa
Psychiatrycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziale psychiatrycznym, psychiatryczno-
rehabilitacyjnym oraz psychogeriatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J.
Babińskiego, w Zakładzie Terapii Rodzin w Szpitalu Uniwersyteckim CMUJ w Krakowie, w
Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia „Stowarzyszenie Pomocna Dłoń” w
Krakowie oraz w Poradni dla Osób z Problemami Alkoholowymi w Szpitalu
Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego.
W Klinice Małżeńskiej prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, terapię małżeństw i
par, a także konsultacje dla osób z problemem uzależnienia. Obszarem szczególnego
zainteresowania zawodowego jest psychoterapia osób borykających się z problemem
uzależnienia, współuzależnienia oraz z syndromem DDA.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, a kompetencje zawodowe systematycznie rozwija
uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Sylwia Szulik
Psycholog, psychoterapeuta, asystent Zarządu MCP. W trakcie szkoły psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi terapię małżeńską i indywidualną. Regularnie uczestniczy w superwizji indywidualnej oraz grupowej. Ukończyła kursy specjalistyczne w zakresie psychoterapii i pomocy psychologicznej.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach specjalistycznych na oddziale ogólnopsychiatrycznym i kardiochirurgicznym, w poradni zdrowia psychicznego, a także w ośrodkach pomocy społecznej, placówkach dla osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo. Prowadziła warsztaty, konsultacje oraz pomoc interwencyjną dla młodzieży i rodzin z problemem uzależnienia i współuzależnienia. Pracowała w Domu Matki i Dziecka jako psycholog.

Piotr Ozaist
Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Terapeuta małżeński, rodzinny oraz osób indywidualnych.
Ukończył całościowe szkolenie podyplomowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP. Odbył staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie.
Jest trenerem stażystą metody Wideotreningu Komunikacji. Oligofrenopedagog (Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Kraków). Trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, rekomendowanej przez CMPPP.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi terapię rodzinną oraz pracuje terapeutycznie z dziećmi, jako częścią systemu rodzinnego w zakresie takich problemów jak m.in.: zespół nadpobudliwości psychoruchowej, zaburzenia jedzenia, rodzina niepełna, kryzys adolescencyjny, żałoba w rodzinie i inne. Zajmuje się również terapią indywidualną, terapią par i małżeńską. Pomaga osobom, które zmagają się z konfliktami, stresem, żałobą, depresją, nerwicą.
Pracuje także w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom w Krakowie.

Mariusz Węc
Psychoterapeuta i pedagog pracujący w Klinice Małżeńskiej. Prowadzi terapię indywidualną z osobami dorosłymi i młodzieżą oraz małżeńską i rodzinną. Ukończył czteroletni Kurs Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Odbył staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie. W 2014r. ukończył kurs psychologii klinicznej, organizowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W 2009r. ukończony kursy dotyczące pracy z rodziną dysfunkcyjną „Odzyskać Dziecko” w Warszawie i kurs „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.
Członek zarządu w Fundacji „Znaczenie”, która zajmuje się wsparciem rodzin biologicznych, dzieci będących w pieczy zastępczej. Nieetatowy pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego w Instytucie Psychologii Stosowanej, prowadzący moduł specjalizacyjny: „Psycholog wobec problemów rodziny”. Pracuje pod stałą i regularną superwizją.

Joanna Battek
Dyplomowany psychoterapeuta, absolwentka Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej z doświadczeniem klinicznym, prowadzi psychoterpię indywidualną dla dorosłych, nastolatków oraz dzieci, a także terapię par.
Współpracuje z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, oraz regularnie organizuje miesięczne akcje zdrowia psychicznego przy krakowskiej parafii.

Anna Kowalska
Psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej, psychoterapeuta.
Jest absolwentką UJ, ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie z psychoterapii systemowej rodziny w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.
Pracuje w przedszkolu specjalnym w Krakowie, współpracuje ze szkołami oraz z GOPS w gminie Michałowice, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną oraz poradnictwo psychologiczne dla osób dotkniętych przemocą domową i kryzysami osobistymi.
Realizuje warsztaty dla rodziców i nauczycieli w oparciu o program „Szkoły dla rodziców i wychowawców”. Ukończyła szkolenia i kursy z zakresu terapii i wspomagania prawidłowego rozwoju dzieci oraz mediacji rodzinnych.
Posiada doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i dorosłymi i rodzinami.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz stale rozwija się zawodowo poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci.

Kinga Kwinta-Pietuszko
Psychoterapeuta, pedagog, religioznawca. Prowadzi psychoterapię małżeńską, rodzinną i indywidualną.
Absolwentka całościowego kursu psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne dla szkoleń w psychoterapii. Odbyła staż specjalistyczny w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Pracuje w Poradni Psychologicznej NSZOZ „Specjalistyczne Centrum Leczenia i Diagnostyki” Sp. z o.o. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Szczególną inspiracją jest dla niej filozofia dialogu, personalizm oraz antropologia proponowana przez J. Tischnera.

Joanna Klamerus
Absolwentka Psychologii oraz Filologii Orientalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne 4-letnie całościowe Studium Psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Odbyła staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię par pod regularną superwizją. Pracuje również w Poradni Zdrowia Psychicznego ProVita w Krakowie. Prowadzi terapię w języku angielskim oraz francuskim. Prywatnie pasjonatka podróżowania, fitnessu oraz języków obcych.

Kinga Swół
Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych z zakresu socjoterapii na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz kwalifikacyjnego kursu pedagogicznego. Uczestniczy w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jest członkinią. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin. Obszarem szczególnego zainteresowania zawodowego jest psychoterapia młodzieży i młodych dorosłych. W swojej pracy koncentruje się na odkrywaniu i rozwijaniu zasobów osobistych i mocnych stron młodych osób oraz ich zdolności w szukaniu i budowaniu własnych rozwiązań.
Jest psychologiem i psychoterapeutą w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 4 w Krakowie. Obecnie uczestniczy w pracach międzyresortowego zespołu ds. Dziecka Zagrożonego Niedostosowaniem Społecznym.
Współpracuje ze szkołami, placówkami opiekuńczo-wychowawczymi, placówkami wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Jest autorką i realizatorką licznych warsztatów i zajęć grupowych skierowanych do dzieci i młodzieży.

Beata Krzyżanowska
Psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Prowadzi psychoterapię małżeńską, rodzinną oraz indywidualną osób dorosłych.
Pracuje także w Ośrodku Poradnictwa i Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu „Dobrej Nadziei” w Krakowie, gdzie prowadzi terapię rodzin i par.
Obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowo-psychodynamicznym organizowanego przez Katedrę Psychiatrii CMUJ w Krakowie, przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Ukończyła szkolenie trenerskie w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Studium Psychologii i Psychoterapii w Instytucie Psychologii Stosowanej.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas staży i praktyk m.in. w Krakowskim Instytucie Psychoterapii , w Schronisku dla Bezdomnych Kobiet w Krakowie oraz w Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz stale rozwija się zawodowo poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych.
Jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekretarzem Sekcji.

Maria Tumidajewicz
Psycholog, kulturoznawca. Obecnie w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie psychologiczne i psychoterapeutyczne zdobywała w czasie staży i wolontariatu, w takich placówkach terapeutycznych jak: Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Zakład Terapii Rodzin, Zakład Psychoterapii, Szpital im. Jana Pawła II w Krakowie (Oddział Kardiochirurgii i Transplantologii, II Oddział Chorób Płuc), Stowarzyszenie Wspierania Onkologii Unicorn, Małopolski Ośrodek Fundacjii Praesterno i inne. W swojej pracy stosuje głównie podejście psychodynamiczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod stałą superwizją.
Zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychoterapii nerwic, zaburzeń osobowości i wspierania rodziców w rozwoju prawidłowego przywiązania ich dzieci. Prywatnie miłośniczka spotkań przy okrągłym stole.
Wspieramy
Bliska jest nam idea odpowiedzialnego biznesu, dlatego co miesiąc 10% naszego zysku przeznaczamy na inicjatywy mające na celu wspieranie małżeństw i rodzin.
Z puli tej zasilamy również Fundusz Stypendialny, dzięki któremu możliwe jest dofinansowywanie wizyt Klientów, dla których koszty udziału w terapii lub organizowanych warsztatach i kursach jest zbyt wysoki.W celu uzyskania dofinansowania prosimy o kontakt z Recepcją Kliniki.
