12 307 77 37

Zespół

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych specjalistów.

Łukasz Kasiniak

Łukasz Kasiniak

Dyrektor Zarządzający w Klinice Małżeńskiej oraz Prezes Małopolskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Absolwent prawa.

Interim manager z kilkuletnim doświadczeniem. Odbył szkolenie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce: Podstawy Księgowości. Pasjonat mediacji i uczestnik szkoleń z mediacji sądowej. Posiada ponad trzyletnie doświadczenie w jednostce samorządowej w dziale o charakterze finansowo-prawnym. Od 2009 roku lider regionalnego projektu Fundacji Rodzin Pełna Chata. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

Kontakt w sprawach administracyjnych: l.kasiniak@klinikauzaleznien.pl

Marcin Konik-Korn

Marcin Konik-Korn

Dyrektor ds. Rozwoju w Małopolskim Centrum Psychoterapii w Krakowie. Manager skupiony na innowacjach.

Przedsiębiorca od czasów studiów. Najchętniej angażuje się w high-endowych niszach rynkowych. Uczestnik prestiżowej Virgin Academy i wielu szkoleń z zakresu sprzedaży, e-biznesu, komunikacji i negocjacji. Traktuje przedsiębiorczość jako powołanie. Wolontariusz Fundacji FIGIS. Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego. Zwolennik austriackiej szkoły ekonomii.

Kontakt w sprawach współpracy reklamowej i rozwoju: m.konikkorn@klinikauzaleznien.pl

Michał Piekara

Michał Piekara

Pomysłodawca i Audytor Kliniki Małżeńskiej. Czuwa nad realizacją misji, do jakiej została powołana Klinika, a która wyraża się w mottcie: Rozwiązujemy problemy, nie związki.

Aktualnie nie prowadzi psychoterapii. Ukończył certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 3-letnie Studium Psychoterapii w nurcie systemowym w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Kształci się również w The Gottman Relationship Institute (Seatle, USA), najbardziej wyspecjalizowanym ośrodku terapii par na świecie, realizując certyfikowany kurs Couples Therapy. A Research-Based Approach.

Jest autorem licznych artykułów oraz audycji radiowych i telewizyjnych poświęconych tematyce budowania trwałych związków. Prowadzi konferencje oraz warsztaty w Polsce i zagranicą. Jest autorem kilku książek, w tym bestsellerowej “Razem przez życie. Przewodnik dla małżeństw, które pragną zwyciężać”.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec szóstki dzieci.

Katarzyna Przybylska

Katarzyna Przybylska

Dyrektor Merytoryczny w Klinice Małżeńskiej. Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka 4-letniego Kursu Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Kursu Psychoterapii w Szpitalu im. J. Babińskiego. Ukończyła całościowy kurs terapii krótkoterminowej w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie, a także szkolenia z zakresu komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem procesów komunikacji w rodzinie.

W swojej praktyce łączy myślenie psychodynamiczne i systemowe. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalu im. J. Babińskiego na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, w gabinecie prywatnym, w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ośrodkach pomocy społecznej oraz placówkach dla osób chorujących onkologicznie, niewidomych i in. Jest trenerem warsztatów grupowych.

Swoje zainteresowania zawodowe oprócz psychoterapii, skupia wokół aspektów rodzicielstwa i umiejętności lepszego porozumiewania się z innymi, szczególnie w sytuacjach trudnych emocjonalnie. Prowadzi autorskie warsztaty i treningi dla rodziców, opiekunów i wychowawców mające na celu świadome budowanie i kształtowanie relacji z dzieckiem. Obszarem szczególnych zainteresowań jest okres powstawania więzi między rodzicami a dzieckiem, od narodzin do pierwszych lat życia. Jest trenerem Wideotreningu Komunikacji i Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (akredytacja MEN).

Kontakt w sprawach dotyczących terapii: 

klinkamalzenska@gmail.com

Agnieszka Boisse

Agnieszka Boisse

Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Psychoterapeutka małżeństw oraz osób indywidualnych.

Absolwentka studiów magisterskich kierunku Psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 4-letnie całościowe Studium Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z rodzinami, prowadzi także psychoterapię par i małżeństw oraz terapię indywidualną.

Od 5 lat pracuje w Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej dla Dziewcząt. Od 2011 roku współpracuje z Ośrodkiem Poradnictwa i Terapii Rodzin w Krakowie. Prowadzi również warsztaty edukacyjne dla rodziców w ramach projektu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Cezary Sękalski

Cezary Sękalski

Psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Doktor teologii duchowości i psychoterapeuta małżeński (w trakcie szkolenia w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne dla szkoleń w psychoterapii).

W latach 90. XX wieku rozpoczął współpracę z jezuickimi domami rekolekcyjnymi, w których najpierw przeszedł odpowiednie szkolenie (z elementami superwizji) a następnie pełnił posługę kierownika duchowego w ramach Ćwiczeń ignacjańskich.

W 2003 roku obronił doktorat, a o jego pracy jeden z recenzentów napisał: „autorowi udało się ukazać nowe możliwości, jakie kryją się w rekolekcjach ignacjańskich interpretowanych w kluczu psychologicznym i psychoterapeutycznym…”.

Wykładał m.in. duchowość małżeńską, a od wielu lat jest wykładowcą Podyplomowego Studium Duchowości Katolickiej na KUL, gdzie m.in. prowadzi warsztaty z duchowości codziennej aktywności.

Wielokrotnie prowadził sesje weekendowe dla małżeństw i narzeczonych pod hasłem „Małżeństwo – powołanie czy przypadek? Duchowe fundamenty miłości małżeńskiej” (która została wydana w formacie MP3). Jest autorem wielu artykułów i książek m.in. „Przepisu na miłość. Poradnika duchowego dla początkujących i zaawansowanych” i wywiadu-rzeki z psychiatrą i doradcą małżeńskim dr Elżbietą Sujak.

Prywatnie małżonek z kilkunastoletnim stażem, a od niedawna żeglarz jachtowy.

Ewa Stańczak-Maryniak

Ewa Stańczak-Maryniak

Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Posiada duże doświadczenie zawodowe w zakresie terapii małżeńskiej i rodzinnej.

Od 5 lat pracuje na Oddziale Psychiatrycznym Dziennego Pobytu w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, oraz rodzinną w ujęciu systemowym.

W styczniu 2008 ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od lutego 2008 do grudnia 2010 pracowała jako psycholog w świetlicy terapeutycznej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wadowicach, gdzie zajmowała się terapią grupową i indywidualną oraz prowadziła konsultacje rodzinne.

W lipcu 2009 ukończyła kurs Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej prowadzony przez Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychoanalitycznej. W kwietniu 2010 warsztaty przygotowujące do pracy z rodzicami dzieci z ADHD. W listopadzie 2012 prowadziła warsztaty „Jak radzić sobie ze śmiercią chorego” na III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej: Pielęgniarstwo w mukowiscydozie – opieka paliatywna.

W czerwcu 2013 ukończyła certyfikowane przez PTP 4-letnie Studium Psychologii w nurcie systemowym prowadzone przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie. W październiku 2013 odbyła warsztaty z zakresu terapii uzależnień.

Obecnie uczestniczy w projekcie badawczym „ALICJA” prowadzonym przez Polską Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych , mającym na celu. zdiagnozowanie populacji dzieci w wieku 7-10 lat, w kierunku występowania zaburzeń typu FASD, oraz zaburzeń ze spektrum FASD.

Katarzyna Dewera

Katarzyna Dewera

Psychoterapeuta i psycholog, w trakcie szkolenia z psychoterapii psychoanalitycznej przy Szpitalu im. dr.

J. Babińskiego w Krakowie. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i dwóch uczelni wyższych w

USA: Montclair State University (College of Humanities and Social Sciences, Department of Psychology,

BA in Psychology) i Rutgers State University (School of Social Work, Master Degree in Social Work,

MSW). Posiada doświadczenie w Polsce i za granicą. W USA pracowała między innymi w akademickiej

poradni psychologicznej dla studentów i pracowników naukowych w Centenary College, w placówce

rządowej VNA pracując z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnymi i z chorobami

nieuleczalnymi, zarządzała placówką dzienną dla seniorów i weteranów w Catholic Charities of USA.

Uzyskała certyfikat stanowy jako School Social Worker dzięki któremu pracowała dla kuratorium

oświaty w stanie NJ, jako członek grupy ewaluacyjnej dla dzieci szkolnych z zaburzeniami

emocjonalnymi, a także z trudnościami w nauce. Doświadczenie z Polski to między innymi roczny staż

na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu im. Babińskiego oraz jako psychoterapeuta w Małopolskim

Centrum Psychoterapii – Klinika Małżeńska prowadząc terapię indywidualną, par i małżeńską w języku

polskim i angielskim. Pracuje pod stałą superwizją. Jest również nauczycielem psychologii w języku

angielskim w szkole międzynarodowej z programem IB w Krakowie. Posiada szerokie doświadczenie w

pracy z pacjentami z różnych grup etnicznych i kulturowych. Uczestnik wielu konferencji, warsztatów i

szkoleń podyplomowych w USA i w Polsce.

Agata Wójtowicz

Agata Wójtowicz

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Specjalista

Psychoterapii Uzależnień, certyfikat PARPA nr 1534. Ukończyła Studium Psychoterapii

Uzależnień przy MOSTU w Krakowie, a także szkolenie z zakresu Krótkoterminowej

Terapii Par.

Obecnie w trakcie całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Fundację

Rozwoju Terapii Rodzin, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa

Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziale psychiatrycznym, psychiatryczno-

rehabilitacyjnym oraz psychogeriatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym im. dr J.

Babińskiego, w Zakładzie Terapii Rodzin w Szpitalu Uniwersyteckim CMUJ w Krakowie, w

Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia „Stowarzyszenie Pomocna Dłoń” w

Krakowie oraz w Poradni dla Osób z Problemami Alkoholowymi w Szpitalu

Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego.

W Klinice Małżeńskiej prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, terapię małżeństw i

par, a także konsultacje dla osób z problemem uzależnienia. Obszarem szczególnego

zainteresowania zawodowego jest psychoterapia osób borykających się z problemem

uzależnienia, współuzależnienia oraz z syndromem DDA.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, a kompetencje zawodowe systematycznie rozwija

uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Sylwia Szulik

Sylwia Szulik

Psycholog, psychoterapeuta, asystent Zarządu MCP. W trakcie szkoły psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi terapię małżeńską i indywidualną. Regularnie uczestniczy w superwizji indywidualnej oraz grupowej. Ukończyła kursy specjalistyczne w zakresie psychoterapii i pomocy psychologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach specjalistycznych na oddziale ogólnopsychiatrycznym i kardiochirurgicznym, w poradni zdrowia psychicznego, a także w ośrodkach pomocy społecznej, placówkach dla osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo. Prowadziła warsztaty, konsultacje oraz pomoc interwencyjną dla młodzieży i rodzin z problemem uzależnienia i współuzależnienia. Pracowała w Domu Matki i Dziecka jako psycholog.

Piotr Ozaist

Piotr Ozaist

Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Terapeuta małżeński, rodzinny oraz osób indywidualnych.

Ukończył całościowe szkolenie podyplomowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP. Odbył staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Jest trenerem stażystą metody Wideotreningu Komunikacji. Oligofrenopedagog (Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Kraków). Trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, rekomendowanej przez CMPPP.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzi terapię rodzinną oraz pracuje terapeutycznie z dziećmi, jako częścią systemu rodzinnego w zakresie takich problemów jak m.in.: zespół nadpobudliwości psychoruchowej, zaburzenia jedzenia, rodzina niepełna, kryzys adolescencyjny, żałoba w rodzinie i inne. Zajmuje się również terapią indywidualną, terapią par i małżeńską. Pomaga osobom, które zmagają się z konfliktami, stresem, żałobą, depresją, nerwicą.

Pracuje także w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom w Krakowie.

Mariusz Węc

Mariusz Węc

Psychoterapeuta i pedagog pracujący w Klinice Małżeńskiej. Prowadzi terapię indywidualną z osobami dorosłymi i młodzieżą oraz małżeńską i rodzinną. Ukończył czteroletni Kurs Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Odbył staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie. W 2014r. ukończył kurs psychologii klinicznej, organizowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W 2009r. ukończony kursy dotyczące pracy z rodziną dysfunkcyjną „Odzyskać Dziecko” w Warszawie i kurs „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Członek zarządu w Fundacji „Znaczenie”, która zajmuje się wsparciem rodzin biologicznych, dzieci będących w pieczy zastępczej. Nieetatowy pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego w Instytucie Psychologii Stosowanej, prowadzący moduł specjalizacyjny: „Psycholog wobec problemów rodziny”. Pracuje pod stałą i regularną superwizją.

Joanna Battek

Joanna Battek

Dyplomowany psychoterapeuta, absolwentka Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej z doświadczeniem klinicznym, prowadzi psychoterpię indywidualną dla dorosłych, nastolatków oraz dzieci, a także terapię par.

Współpracuje z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, oraz regularnie organizuje miesięczne akcje zdrowia psychicznego przy krakowskiej parafii.

Anna Kowalska

Anna Kowalska

Psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej, psychoterapeuta.

Jest absolwentką UJ, ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie z psychoterapii systemowej rodziny w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Pracuje w przedszkolu specjalnym w Krakowie, współpracuje ze szkołami oraz z GOPS w gminie Michałowice, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną oraz poradnictwo psychologiczne dla osób dotkniętych przemocą domową i kryzysami osobistymi.

Realizuje warsztaty dla rodziców i nauczycieli w oparciu o program „Szkoły dla rodziców i wychowawców”. Ukończyła szkolenia i kursy z zakresu terapii i wspomagania prawidłowego rozwoju dzieci oraz mediacji rodzinnych.
Posiada doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i dorosłymi i rodzinami.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz stale rozwija się zawodowo poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci.

Kinga Kwinta-Pietuszko

Kinga Kwinta-Pietuszko

Psychoterapeuta, pedagog, religioznawca. Prowadzi psychoterapię małżeńską, rodzinną i indywidualną.

Absolwentka całościowego kursu psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne dla szkoleń w psychoterapii. Odbyła staż specjalistyczny w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pracuje w Poradni Psychologicznej NSZOZ „Specjalistyczne Centrum Leczenia i Diagnostyki” Sp. z o.o. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Szczególną inspiracją jest dla niej filozofia dialogu, personalizm oraz antropologia proponowana przez J. Tischnera.

Joanna Klamerus

Joanna Klamerus

Absolwentka Psychologii oraz Filologii Orientalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne 4-letnie całościowe Studium Psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Odbyła staż w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię par pod regularną superwizją. Pracuje również w Poradni Zdrowia Psychicznego ProVita w Krakowie. Prowadzi terapię w języku angielskim oraz francuskim. Prywatnie pasjonatka podróżowania, fitnessu oraz języków obcych.

Kinga Swół

Kinga Swół

Psycholog i psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych z zakresu socjoterapii na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz kwalifikacyjnego kursu pedagogicznego. Uczestniczy w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jest członkinią. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin. Obszarem szczególnego zainteresowania zawodowego jest psychoterapia młodzieży i młodych dorosłych. W swojej pracy koncentruje się na odkrywaniu i rozwijaniu zasobów osobistych i mocnych stron młodych osób oraz ich zdolności w szukaniu i budowaniu własnych rozwiązań.

Jest psychologiem i psychoterapeutą w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 4 w Krakowie. Obecnie uczestniczy w pracach międzyresortowego zespołu ds. Dziecka Zagrożonego Niedostosowaniem Społecznym.

Współpracuje ze szkołami, placówkami opiekuńczo-wychowawczymi, placówkami wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Jest autorką i realizatorką licznych warsztatów i zajęć grupowych skierowanych do dzieci i młodzieży.

Beata Krzyżanowska

Beata Krzyżanowska

Psychoterapeuta pracujący w Klinice Małżeńskiej. Prowadzi psychoterapię małżeńską, rodzinną oraz indywidualną osób dorosłych.

Pracuje także w Ośrodku Poradnictwa i Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu „Dobrej Nadziei” w Krakowie, gdzie prowadzi terapię rodzin i par.

Obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowo-psychodynamicznym organizowanego przez Katedrę Psychiatrii CMUJ w Krakowie, przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyła szkolenie trenerskie w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Studium Psychologii i Psychoterapii w Instytucie Psychologii Stosowanej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas staży i praktyk m.in. w Krakowskim Instytucie Psychoterapii , w Schronisku dla Bezdomnych Kobiet w Krakowie oraz w Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji oraz stale rozwija się zawodowo poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych.

Jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekretarzem Sekcji.

Maria Tumidajewicz

Maria Tumidajewicz

Psycholog, kulturoznawca. Obecnie w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie psychologiczne i psychoterapeutyczne zdobywała w czasie staży i wolontariatu, w takich placówkach terapeutycznych jak: Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Zakład Terapii Rodzin, Zakład Psychoterapii, Szpital im. Jana Pawła II w Krakowie (Oddział Kardiochirurgii i Transplantologii, II Oddział Chorób Płuc), Stowarzyszenie Wspierania Onkologii Unicorn, Małopolski Ośrodek Fundacjii Praesterno i inne. W swojej pracy stosuje głównie podejście psychodynamiczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod stałą superwizją.

Zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychoterapii nerwic, zaburzeń osobowości i wspierania rodziców w rozwoju prawidłowego przywiązania ich dzieci. Prywatnie miłośniczka spotkań przy okrągłym stole.

Wspieramy

Bliska jest nam idea odpowiedzialnego biznesu, dlatego co miesiąc 10% naszego zysku przeznaczamy na inicjatywy mające na celu wspieranie małżeństw i rodzin.

Z puli tej zasilamy również Fundusz Stypendialny, dzięki któremu możliwe jest dofinansowywanie wizyt Klientów, dla których koszty udziału w terapii lub organizowanych warsztatach i kursach jest zbyt wysoki.W celu uzyskania dofinansowania prosimy o kontakt z Recepcją Kliniki.