12 307 77 37

Klinika Małżeńska

O nas

Klinika Małżeńska powstała w 2013 roku i została powołana przez Małopolskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Klinika stanowi odpowiedź na wzrastająca potrzebę profesjonalnego wsparcia dla par i małżeństw. Klinika jest pierwszą i jedyną tego typu placówką w skali kraju.

Misją Kliniki Małżeńskiej jest wspieranie małżonków w rozwijaniu i odbudowywaniu relacji. Przyświeca nam zasada rozwiązujemy problemy, nie związki. Naszym priorytetem jest wszechstronna pomoc małżonkom, by mogli utrzymać swoją relację i poptrzez psychoterapię lub warsztaty odbudowywali ją na nowych zasadach.

Należymy do:

Trzy wartości Kliniki

Nasza Misja oscyluje wokół trzech wartości, które uznaliśmy za nadrzędne w naszej pracy:

Szansa

Wierzymy, że każdy kryzys jest szansą na rozwój. Uważamy, że każde małżeństwo da się uratować, jeśli tylko małżonkowie zaangażują się w pracę na rzecz relacji, dlatego staramy się inspirować małżonków do podjęcia trudu zmiany, który może zaowocować zupełnie nową jakością życia małżeńskiego.

Odpowiedzialność

Mówi się, że czas leczy rany – my robimy to szybciej! Zespół Kliniki stanowią specjaliści różnych nurtów terapeutycznych, dzięki czemu odpowiadamy na różne potrzeby naszych klientów. Proponujemy różnorodne formy psychoterapii różniące się intensywnością, metodami i technikami pracy. Dbamy o stały rozwój naszej Kadry. Gwarantujemy poufność.

Współdziałanie

Sukces nie jest dziełem przypadku, jest owocem współpracy- trudno osiągnąć sukces samemu. Wierzymy, że dzieląc się tym, co mamy: naszym doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami naszych terapeutów i zaangażowaniem w pracę umożliwiamy naszym Klientom osiągnięcie sukcesu.

Pragniemy, aby bariery finansowe nie były przeszkodą w korzystaniu z naszych propozycji. Dlatego sworzyliśmy Fundusz Stypendialny, który pozwala na dofinansowywanie sesji psychoterapeutycznych.

W Klinice Małżeńskiej oraz w innych działaniach prowadzonych przez Małopolskim Centrum Psychoterapii Sp. z o. o. nie stosuje się następujących metod:
NLP, hipnoza, Ustawienia Hellingerowskie, terapia Gestalt.

Zespół

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych specjalistów.

Łukasz Kasiniak

Łukasz Kasiniak

Dyrektor Zarządzający w Klinice Małżeńskiej oraz Prezes Małopolskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Absolwent prawa. Odbył szkolenie w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce: Podstawy Księgowości oraz Kurs mediatora sądowego. Posiada ponad trzyletnie doświadczenie w jednostce samorządowej w dziale o charakterze finansowo-prawnym.

Marcin Konik-Korn

Marcin Konik-Korn

Dyrektor ds. Rozwoju w Małopolskim Centrum Psychoterapii w Krakowie. Manager skupiony na innowacjach. Przedsiębiorca od czasów studiów. Najchętniej angażuje się w high-endowych niszach rynkowych. Uczestnik prestiżowej Virgin Academy i wielu szkoleń z zakresu sprzedaży, e-biznesu, komunikacji i negocjacji.

Michał Piekara

Michał Piekara

Pomysłodawca i Audytor Kliniki Małżeńskiej. Czuwa nad realizacją misji, do jakiej została powołana Klinika, a która wyraża się w motcie: Rozwiązujemy problemy, nie związki. Aktualnie nie prowadzi psychoterapii. Ukończył certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne 3-letnie Studium Psychoterapii.

Katarzyna Przybylska

Katarzyna Przybylska

Dyrektor Merytoryczny w Klinice Małżeńskiej. Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Wspieramy

Bliska jest nam idea odpowiedzialnego biznesu, dlatego co miesiąc 10% naszego zysku przeznaczamy na inicjatywy mające na celu wspieranie małżeństw i rodzin.

Z puli tej zasilamy również Fundusz Stypendialny, dzięki któremu możliwe jest dofinansowywanie wizyt Klientów, dla których koszty udziału w terapii lub organizowanych warsztatach i kursach jest zbyt wysoki. W celu uzyskania dofinansowania prosimy o kontakt
z Recepcją Kliniki.